אם אתם מחפשים דירות בהרצליה למכירה או להשכרה כדאי שתפנו למומחים. יותר נכון למומחיות בתחום שיווק ותיווך נדל"ן ששמן ענת וענבר. משרדן מתמחה בשיווק פרויקטים נדלנ"יים למגורים תוך כדי מקצועיות, יחס אישי, מסירות, אמינות, הקשבה ללקוח ותשומת לב לכל הפרטים הגדולים והקטנים.

משרד שיווק ותיווך הנדל"ן ענת וענבר מלווה את הלקוחות לכל אורך התהליך הנדל"ני – מה שאומר שאתם נמצאים בידיים הכי טובות שאפשר. פנייה למשרד שיווק ותיווך זה מבטיחה שתמצאו את מבוקשכם מסיבה אחת – המקום הוא השילוב המושלם בין שיווק (ענת) לעיצוב (ענבר). רוצים דוגמאות? בבקשה

רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

  דירות למכירה

  אחת הדירות שנמכרות עי" משרד התיווך ושיווק הנדל"ן של ענת וענבר נמצאת ברחוב דורי. הדירה משתרעת על 4 חדרים ו-105 מ"ר וכוללת מרפסת בגודל 18 מ"ר. הדירה נמצאת בבניין בוטיק בן 6 שנים וכוללת 2 חניות, מחסן, מטבח משודרג ואפשרות ליציאה למרפסת גם מחדר השינה. ובמילים אחרות – פינוק אמיתי באחד המיקומים היותר שקטים ופסטורליים שיש במרחק הליכה מהמרכז הבינתחומי.

  דירות להשכרה

  אחת הדירות שמושכרות ע"י ענת וענבר נמצאת ברחוב האוניברסיטה. הדירה משתרעת על 5 חדרים ו-136 מ"ר וכוללת מרפסת בגודל  18 מ"ר. הדירה מאובזרת במוצרי חשמל, בגופי תאורה מבית לוצ'ה, במזגנים, בארונות בכל החדרים ואפילו בחדר ארונות עם מדפים מובנים. הדירה נמצאת בבניין שעוצב ע"י אדריכל והשכרה כוללת שימוש ב-2 חניות בחניון התת-קרקעי.

  מעוניינים באחת הדירות?

  אם אתם מעוניינים לרכוש או לשכור את אחת מהדירות האלו (ודירות אחרות שאותן משווק המשרד) אין קל מזה. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם ענת וענבר באחד מהאמצעים הבאים:

  • טלפון – חיוג או שליחת וואטסאפ למספר 052-970-9565
  • מייל- שליחת מייל לכתובת psagott18@gmail.com
  • אתר אינטרנט – השארת הודעה באתר האינטרנט של המשרד
  • כתובת – הגעה למשרדי החברה באור 3 בהרצליה

  אנחנו בטוחים שלא תצטערו על הבחירה מסיבה אחת – בתחום הנדל"ן למגורים בהרצליה יש רק בית אחד. משרד השיווק והתיווך של ענת וענבר שהוא הבית לכל נושאי הנדל"ן בעיר. מכאן הדרך להגשמת החלומות שלכם כבר הרבה יותר קלה. אז למה אתם מחכים? פנו היום והבטיחו שכבר מחר יש לכם בית חדש.

  רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

   כתיבת תגובה