אם אתם מחפשים דירות חדשות בהרצליה למכירה – בטח תשמחו לדעת שהגעתם לא רק למקום הנכון אלא גם לעיר הנכונה. העיר הרצליה לא רק יושבת במקום מושלם לאורך שפת הים התיכון, אלא גם נחשבת ובצדק לאחת הערים האיכותיות בארץ.

הרצליה זוכה שוב ושוב להיות במקומות הראשונים בארץ בכל הקשור לרווחה, חינוך (אחת מהערים שנמצאות בראש טבלאות המיצ"ב וציוני הבגרות), תיירות (העיר עם המרינה הכי גדולה בארץ) , תרבות ועסקים (אזור ההייטק המפורסם)- מה שהופך רכישת דירה בעיר למעשה נבון במיוחד.

וכמובן – ברכישת דירות חדשות בהרצליה אתם זוכים להיות השכנים לא רק של שגרירים זרים, אלא גם של אנשי העשירון העליון המקומי. ומי יודע – אולי דווקא אתם תהיו אלו שתפגשו אותם בתור לסופר או לחדר הכושר השכונתי?

רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

  איפה לרכוש דירות חדשות בהרצליה?

  כיום יש שני פרויקטים בהרצליה שמומלצים למי שמעוניין ברכישת דירות חדשות:

  • פרויקט האוניברסיטה 5. בניין פרויקט זה נחשב לאחד מבנייני המגורים היפים בארץ ומתנשא לגובה 12 קומות. רוב הדירות בבניין כוללות מרפסת וחנייה תת קרקעית ל-2 מכוניות וכן 4/5 חדרים. המשמעות היא שאתם נמצאים במרכז העיר (שכונת הרצליה הירוקה/נווה עובד) אבל נהנים מפסטורליות ומשקט כאילו אתם בחיק הטבע.
  • פרויקט הפרטיזנים 30. פרויקט זה נמצא בשכונת נווה עמל השלווה ליד מוסדות חינוך, מרכז מסחרי ועורקי תחבורה – מה שאומר שגם פה אתם חיים בעיר אבל מרגישים לגמרי בכפר. בפרויקט  יש דירות 4 חדרים מרווחות, פנטהאוזים בני 5 חדרים ודירות גן.

  לשני הפרויקטים סטנדרט בנייה גבוה, תכנון קפדני שמותאם לחיים המודרניים ומפרט טכני מפנק במיוחד. למשל, בפרויקט הפרטיזנים 30 הבניין מחופה באבן יוקרתית, כולל לובי כניסה מעוצב, מעלית חדישה, חנייה בטאבו ואפילו פיתוח סביבתי שמלווה ע"י אדריכל נוף.

  לקבלת פרטים נוספים על דירות חדשות בהרצליה שעומדות למכירה צרו קשר עם ענת וענבר – המומחיות לשיווק ולתיווך נדל"ן בהרצליה. שתיהן עומדות לרשותכם בטלפון 052-970-9565, במייל psagott18@gmail.com , להשאיר להן הודעה באתר האינטרנט, ליצור קשר באמצעות וואטסאפ או להגיע למשרדן בכתובת אור 3 בהרצליה.

  רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

   כתיבת תגובה