אם אתם מחפשים דירות למכירה בהרצליה הירוקה המערבית אתם יכולים להפסיק לחפש. מצאנו עבורכם שלוש דירות באזור זה בעזרתן של המומחיות לתיווך ושיווק נדל"ן ענת וענבר.

רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

  דירה בדורי 1

  דירה זו נמצאת בקומה הראשונה מתוך 6 של בניין בוטיק בן 6 שנים. ונתחיל מהסוף – מחיר הדירה הוא 2,850,000 ₪ בלבד – מחיר שנחשב למצחיק יחסית לדירות חדשות אחרות בהרצליה, כך שהוא הופך את הדירה לנגישה לכל נפש וכיס.

  למרות המחיר הזול אתם נהנים מהדירה שמשתרעת על 105 מ"ר וכוללת 4 חדרים, מטבח משודרג, מרפסת (אופציה ליציאה גם מחדר השינה), 2 חניות ומחסן ומאפשרת לרוכשיה ליהנות מאווירה כפרית במרחק הליכה מהמרכז הבינתחומי.

  פנטהאוז בדויד שמעוני

  פנטהאוז זה הוא היחיד שנמצא בבניין והוא לא פחות ממרהיב ביופיו. הפנטהאוז משתרע על 5 חדרים ו-175 מ"ר וכולל מרפסת ענקית בגודל 122 מ"ר.

  בנוסף, דיירי המקום יכולים ליהנות מנוף פתוח, מ-4 כיווני אוויר, ממיקום מרכזי (מרכז ספורט, בתי ספר וגנים ציבוריים נמצאים במרחק הליכה מהדירה ) ומהרבה שקט. מחיר הדירה הוא 7,200,000 ₪ בלבד.

  דירה בזלמן שניאור 7

  דירה זו נמצאת בקומה הראשונה בבניין בן 5 קומות במרחק 2 דקות מבי"ס אלון, אבל אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי מדובר ברחוב ללא מוצא – מה שמבטיח שקולות הילדים יישארו בחוץ ולא יפריעו לשגרת יומכם.

  הדירה משתרעת על 5 חדרים ופונה לכיוון דרום-מזרח, כך שהיא מוארת במיוחד. הדירה כוללת פרקט אלון מולבן בכל החדרים והיא לא רק מקסימה, אלא גם טובלת בירוק ומקנה אווירה רגועה ושקטה.

  מחיר הדירה מפתיע במיוחד יחסית לאזור האיכותי והמבוקש (שנחשב ע"י רבים לטוב בעיר) שבו היא ממוקמת– 2,590,000 ₪ בלבד. הדירה משווקת בבלעדיות ע"י משרד השיווק ותיווך הנדל"ן של ענת וענבר.

  התאהבתם באחת הדירות?

  צרו קשר עם ענת וענבר שישמחו לענות לשאלותיכם בטלפון 052-970-9565 (אפשר גם לשלוח וואטסאפ), ובמיילים psagott18@gmail.com (ענת) ו-Inbarhekmat@gmail.com (ענבר) .

  לא התאהבתם? אל דאגה כי ענת וענבר ישמחו להציג בפניכם דירות נוספות למכירה בהרצליה הירוקה המערבית, ילוו אתכם ויעשו הכל עד שתמצאו את הדירה המושלמת.

  רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

   כתיבת תגובה