אם אתם מחפשים וילות למכירה בהרצליה פיתוח זה יחסית פשוט. כל שנדרש מכם לעשות הוא להצטייד בכמה עשרות מיליוני שקלים לפחות ולפתור את הבעיה. נשמע דמיוני ולא נגיש? אתם צודקים לגמרי, אבל אם אתם חושבים שהחלום של וילה ובריכה בשכונה הכי יוקרתית בארץ מתרחק מכם – כדאי שתחשבו שוב ותמשיכו לקרוא.

אולי תופתעו לדעת אבל כיום כל אחד (כולל ובעיקר אתם) יכול ליהנות מכל הפינוקים של הרצליה פיתוח. פשוט במקום לרכוש את הווילה המבוקשת בכסף רב שלרובנו אין – שוכרים אותה בהרבה פחות והופכים את החלום למציאות. החיסכון הכספי הוא כמובן עצום אבל הרווח כולו שלכם. ממש אמריקה באמצע המזרח התיכון.

רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

  רוצים דוגמא?

  דוגמה מצוינת לאופציית השכירות היא  הווילה הבאה שנמצאת ברחוב שלווה. הווילה משתרעת על 300 מ"ר בנויים על שטח של חצי דונם וכוללת 4 חדרים: 2 חדרי מאסטר עם חדרי רחצה צמודים ו-2 חדרים עם מקלחות צמודות. הווילה כוללת 2 חניות מקורות, מחסן גדול וכמובן בריכת שחייה מפנקת במיוחד.

  וזה לא הכל כי ניתן לשכור את הווילה מרוהטת, כך שכל שנשאר לכם לעשות הוא לארוז ולעבור כדי ליהנות מהווילה שתמיד חלמתם עליה. ובינינו – איפה עוד תוכלו לגור במיקום פסטורלי ושקט עם 4 כיווני אוויר וגן ציבורי צמוד, אבל לא לפשוט רגל, יד וכיס? רק בווילה שכורה בהרצליה פיתוח!

  ומה אתם צריכים לעשות?

  כדי ליהנות מכל הטוב הזה אתם צריכים לעשות שני דברים – לפנות למשרד שיווק ותיווך הנדל"ן של ענת וענבר ולהזמין את המובילים. ליצירת קשר עם ענת וענבר עומדים לפניכם האמצעים הבאים והבחירה כולה בידכם:

  • טלפון- חיוג או שליחת וואטסאפ למספר הטלפון 052-970-9565
  • אתר אינטרנט – השארת הודעה באתר האינטרנט שלהן
  • מייל- שליחת מייל לכתובת psagott18@gmail.com (ענת) או לכתובת Inbarhekmat@gmail.com (ענבר)

  ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם מסיבה אחת עיקרית – כל אחת מהן מגיעה מעולם תוכן אחר (ענת מתחום השיווק וענבר מתחום העיצוב), כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהן בחרו עבורכם את הטוב ביותר. אז למה אתם מחכים?

  רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

   כתיבת תגובה