אם אתם מעוניינים לרכוש או לשכור דירה בפרויקטים חדשים בהרצליה כדאי שתתכוננו לשתי בשורות – אחת טובה ואחת רעה. אנחנו החלטנו להתחיל באופן יוצא דופן דווקא עם הבשורה הטובה, אבל נרמוז כבר עכשיו שגם הבשורה ה"רעה" דווקא טובה לכם.

הבשורה הטובה היא שאתם עושים את ההחלטה הנכונה כי הרצליה היא המקום הנכון למגורים. לא רק שמדובר באחת הערים היוקרתיות בארץ ששוכנת לחוף הים התיכון, אלא שזוהי אחת הערים המובילות בארץ בכל הקשור לרווחה, חינוך, תיירות, תרבות ועסקים.

וכמובן שהרצליה נהנית גם מאווירה בינלאומית הודות למרינה הגדולה שנמצאת בעיר ולשכונת הרצליה פיתוח– השכונה שבה מתגוררים רוב השגרירים הזרים שמשרתים בישראל ואנשי האלפיון העליון הישראלי.

רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

  אז מה הבשורה הרעה?

  הבשורה הרעה היא שהבחירה בין הפרויקטים החדשים שנבנים כיום בהרצליה קשה במיוחד. כל הפרויקטים החדשים שמוקמים בעיר בימים אלו נהנים מסטנדרט בנייה גבוה, מתכנון קפדני וממפרט טכני מפנק במיוחד.

  למשל, הפרויקט שמוקם בפרטיזנים 30 בשכונת נווה עמל מאפשר לבחור בין דירות 4 חדרים מרווחות, פנטהאוזים בני 5 חדרים ודירות גן. הפרויקט נמצא במקום פסטורלי ושקט בקרבת מוסדות חינוך, מרכז מסחרי, עורקי תחבורה (כביש 531 ותחנת רכבת) וממש בלב ריאה ירוקה.

  גם בתחום השכירות הבחירה קשה ולרשותכם עומדות אפשרויות רבות, למשל בפרויקט האוניברסיטה 5 שבשכונת הרצליה הירוקה. לפניכם שתי דוגמאות רק כדי לסבר את האוזן:

  • דירה בת 5 חדרים בקומה ה-3 בגודל 136 מ"ר עם מרפסת בגודל 18 מ"ר. הדירה מאובזרת במוצרי חשמל, במזגנים, בגופי תאורה מבית לוצ'ה, בארונות בכל החדרים וכולל אפילו חדר ארונות עם מדפים מובנים. מחיר השכירות כולל 2 חניות בחניון התת-קרקעי של הבניין.

   

  • דירת מיני פנטהאוז בת 5 חדרים בקומה ה-10 בגודל 151 מ"ר. הדירה כוללת 2 חניות תת-קרקעיות, מחסן ומרפסת בגודל 30 מ"ר. הדירה מוארת במיוחד הודות לעובדה שהיא פונה לכיוון דרום-מערב.

   

  בשני המקרים מדובר במיקום שקט ופסטורלי במיוחד ובבניין שנחשב לאחד מהיפים בארץ. זוכרים שאמרנו לכם כבר שבהרצליה גם הבשורות ה"רעות" הן מצוינות? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי לגלות עוד אפשרויות שיעשו לכם רק טוב. הקפה עלינו.

  רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

   כתיבת תגובה