עסקת נדל"ן היא לרוב העסקה הכי משמעותית מבחינה כלכלית שאדם מבצע במהלך חייו. לכן, כל רכישה, מכירה והשכרה (הן כאשר אתם מעוניינים לשכור את הנכס והן כאשר אתם המשכירים) של נכס מומלץ שתיעשה באמצעות משרד לתיווך נדל"ן.
כאשר מדובר בערים הגדולות משרד תיווך אינו בגדר המלצה אלא כמעט חובה. בערים אלו ההיצע של האפשרויות הנדלנ"יות הוא רב ויכול לגרום לבלבול, כך שפנייה למשרד תיווך יכולה להבטיח שקט נפשי מחד והתאמה לדרישות הספציפיות שלכם מאידך. כלל האצבע הוא שככל שהעיר גדולה יותר – כך עולה הצורך לעשות שימוש בשירותיו של משרד תיווך נדל"ן.
עם זאת, יש לבחור משרד תיווך בקפידה כדי להבטיח התאמה מושלמת. למשל, לא להתפשר על משרד תיווך בינוני ולפנות למשרד תיווך ששם אתכם כלקוחות במרכז, כלומר משרד תיווך שיאפשר לכם ליהנות ממקצועיות, יחס אישי לכל אורך התהליך הנדל"ני, מסירות, אמינות, הקשבה לכם כלקוחות ותשומת לב לכל הפרטים גדולים כקטנים.

רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

  איך בוחרים משרד תיווך?

  אחד הפרמטרים שלפיהם יש לבחור את משרד התיווך הוא השילוב בין תחומי המומחיות השונים – שיווק מצד אחד ועיצוב מצד שני. רק משרד תיווך שמשלב בין השניים בהצלחה יבטיח שתמצאו את מבוקשכם.

  פרמטר נוסף הוא הגמישות של משרד התיווך. המשמעות היא שמשרד תיווך איכותי הוא כזה שמתאים ללקוחות שונים, כלומר לקוחות שמעוניינים הן באופציה של מכירה/קנייה והן באופציה של השכרה.

  פרמטר שלישי הוא המיקוד. משרד תיווך איכותי מתמקד בתחום מסוים (אזור גאוגרפי, דירות בגודל מסוים, נכסים במחיר מסוים וכו') ומתמחה בו. למשל:

  • אם אתם מעוניינים לבצע עסקה נדלנ"ית כלשהי בהרצליה מומלץ לפנות למשרד תיווך בהרצליה.
  • אם אתם מעוניינים בדירות גדולות (4 ו-5 חדרים) מומלץ לפנות למשרד תיווך שמתמחה בכך.
  • אם קבעתם לעצמכם תקציב כלשהו (הן לגבי השכרת נכס והן לגבי קנייתו) מומלץ לפנות למשרד תיווך שמציע נכסים בתקציב זה.

  הפרמטר האחרון הוא הבלעדיות. משרד תיווך רציני הוא משרד שבבעלותו נכסים שלמשרדי תיווך אחרים אין. הבלעדיות מוכיחה את האמון שנותן הצד השני של העסקה הנדלנ"ית במשרד התיווך, כך שזו הדרך שלכם לוודא שהגעתם למקום הנכון.

  רוצים לדבר עם יועצת נדל''ן בכירה? השאירו פרטים

   כתיבת תגובה