דירות חדשות בהרצליה למכירה

אם אתם מחפשים דירות חדשות בהרצליה למכירה – בטח תשמחו לדעת שהגעתם לא רק למקום הנכון אלא גם לעיר הנכונה. העיר הרצליה לא רק יושבת במקום מושלם לאורך שפת הים התיכון, אלא גם נחשבת ובצדק לאחת הערים האיכותיות בארץ.

Continue reading

דירות למכירה בהרצליה הירוקה המערבית

אם אתם מחפשים דירות למכירה בהרצליה הירוקה המערבית אתם יכולים להפסיק לחפש. מצאנו עבורכם שלוש דירות באזור זה בעזרתן של המומחיות לתיווך ושיווק נדל"ן ענת וענבר.

Continue reading

דירות למכירה בהרצליה הירוקה

הרצליה הירוקה היא אמנם אחד האזורים המבוקשים ביותר בעיר (אם לא המבוקש מכולם), אך מחירי הדירות באזור זה עדיין נשארים שפויים. לפניכם כמה דוגמאות שמוכיחות שרכישת דירות למכירה בהרצליה הירוקה היא אופציה אפשרית מבחינה כלכלית.

Continue reading

דירות למכירה בהרצליה

אם אתם קונים או מוכרים דירות בהרצליה כדאי שתכירו את ענת מלכה וענבר חקמט- המומחיות לשיווק ותיווך נדל"ן בהרצליה ממשרד הנדל"ן ענת וענבר. פנייה אליהן היא הדרך האידיאלית לכל מי שיש ברשותו דירות למכירה בהרצליה, דירות להשכרה או לכל מי שמעוניין למכור או לשכור דירה בעיר.

Continue reading

וילות למכירה בהרצליה פיתוח

אם אתם מחפשים וילות למכירה בהרצליה פיתוח זה יחסית פשוט. כל שנדרש מכם לעשות הוא להצטייד בכמה עשרות מיליוני שקלים לפחות ולפתור את הבעיה. נשמע דמיוני ולא נגיש? אתם צודקים לגמרי, אבל אם אתם חושבים שהחלום של וילה ובריכה בשכונה הכי יוקרתית בארץ מתרחק מכם – כדאי שתחשבו שוב ותמשיכו לקרוא.

Continue reading

פרויקטים בהרצליה

הרצליה היא אחת הערים היוקרתיות בישראל. העיר שוכנת לחוף הים התיכון לצד 7 ק"מ של חופים מתוחזקים היטב, אבל זו רק ההתחלה.

העיר הרצליה מדורגת במקומות הראשונים בארץ מבחינת רווחה, חינוך, תיירות ותרבות והיא ביתה של המרינה הגדול בישראל, של אזור הייטק מתקדם ושל שכונת המגורים הכי נחשבת בישראל – הרצליה פיתוח שבה מתגוררים שגרירים זרים.

Continue reading

פרויקטים חדשים בהרצליה

אם אתם מעוניינים לרכוש או לשכור דירה בפרויקטים חדשים בהרצליה כדאי שתתכוננו לשתי בשורות – אחת טובה ואחת רעה. אנחנו החלטנו להתחיל באופן יוצא דופן דווקא עם הבשורה הטובה, אבל נרמוז כבר עכשיו שגם הבשורה ה"רעה" דווקא טובה לכם.

Continue reading

תיווך בהרצליה

עסקת נדל"ן היא לרוב העסקה הכי משמעותית מבחינה כלכלית שאדם מבצע במהלך חייו. לכן, כל רכישה, מכירה והשכרה (הן כאשר אתם מעוניינים לשכור את הנכס והן כאשר אתם המשכירים) של נכס מומלץ שתיעשה באמצעות משרד לתיווך נדל"ן.

Continue reading