דירות חדשות בהרצליה למכירה

אם אתם מחפשים דירות חדשות בהרצליה למכירה – בטח תשמחו לדעת שהגעתם לא רק למקום הנכון אלא גם לעיר הנכונה. העיר הרצליה לא רק יושבת במקום מושלם לאורך שפת הים התיכון, אלא גם נחשבת ובצדק לאחת הערים האיכותיות בארץ.

המשך לקרוא

דירות למכירה בהרצליה הירוקה

הרצליה הירוקה היא אמנם אחד האזורים המבוקשים ביותר בעיר (אם לא המבוקש מכולם), אך מחירי הדירות באזור זה עדיין נשארים שפויים. לפניכם כמה דוגמאות שמוכיחות שרכישת דירות למכירה בהרצליה הירוקה היא אופציה אפשרית מבחינה כלכלית.

המשך לקרוא

דירות למכירה בהרצליה

אם אתם קונים או מוכרים דירות בהרצליה כדאי שתכירו את ענת מלכה וענבר חקמט- המומחיות לשיווק ותיווך נדל"ן בהרצליה ממשרד הנדל"ן ענת וענבר. פנייה אליהן היא הדרך האידיאלית לכל מי שיש ברשותו דירות למכירה בהרצליה, דירות להשכרה או לכל מי שמעוניין למכור או לשכור דירה בעיר.

המשך לקרוא

וילות למכירה בהרצליה פיתוח

אם אתם מחפשים וילות למכירה בהרצליה פיתוח זה יחסית פשוט. כל שנדרש מכם לעשות הוא להצטייד בכמה עשרות מיליוני שקלים לפחות ולפתור את הבעיה. נשמע דמיוני ולא נגיש? אתם צודקים לגמרי, אבל אם אתם חושבים שהחלום של וילה ובריכה בשכונה הכי יוקרתית בארץ מתרחק מכם – כדאי שתחשבו שוב ותמשיכו לקרוא.

המשך לקרוא

פרויקטים בהרצליה

הרצליה היא אחת הערים היוקרתיות בישראל. העיר שוכנת לחוף הים התיכון לצד 7 ק"מ של חופים מתוחזקים היטב, אבל זו רק ההתחלה.

העיר הרצליה מדורגת במקומות הראשונים בארץ מבחינת רווחה, חינוך, תיירות ותרבות והיא ביתה של המרינה הגדול בישראל, של אזור הייטק מתקדם ושל שכונת המגורים הכי נחשבת בישראל – הרצליה פיתוח שבה מתגוררים שגרירים זרים.

המשך לקרוא

פרויקטים חדשים בהרצליה

אם אתם מעוניינים לרכוש או לשכור דירה בפרויקטים חדשים בהרצליה כדאי שתתכוננו לשתי בשורות – אחת טובה ואחת רעה. אנחנו החלטנו להתחיל באופן יוצא דופן דווקא עם הבשורה הטובה, אבל נרמוז כבר עכשיו שגם הבשורה ה"רעה" דווקא טובה לכם.

המשך לקרוא

תיווך בהרצליה

עסקת נדל"ן היא לרוב העסקה הכי משמעותית מבחינה כלכלית שאדם מבצע במהלך חייו. לכן, כל רכישה, מכירה והשכרה (הן כאשר אתם מעוניינים לשכור את הנכס והן כאשר אתם המשכירים) של נכס מומלץ שתיעשה באמצעות משרד לתיווך נדל"ן.

המשך לקרוא